• Recent
2 stks Mini FBT 1x2 Coupler-20/80 Ratio-1310/1550nm-SC/APC-0.5 m/Glasvezel Koppeling
zoom_in

2 stks Mini FBT 1x2 Coupler-20/80 Ratio-1310/1550nm-SC/APC-0.5 m/Glasvezel Koppeling

€ 19.11

Nummer
check Bestaan

bereik van Toepassingen
Glasvezel Communicatie Systeem
LAN CATV · Glasvezel Sensor
meetinstrumenten
kenmerken lange-afstandsvluchten telecommunicatie CATV systemen & Fiber sensoren lokale netwerk
prestaties Parameter werkende Golflengte (nm)1310,1490 & 1550bandbreedte (nm)1310±40, 1490±40 & 1550±40overtollige Verlies (d B)≤ 1 Insertion Verlies (d B)50/50≤ 8 Insertion Verlies (d B)40/60≤ 9/2. 930/70≤6. 3/2. 120/80≤8. 4/1. 410/90≤12. 0/0. 85/95≤15. 5/0. 53/97≤17. 8/0. 452/98≤19. 5/0. 41/99≤23. 5/0. 35polarisatie Gevoelige Verlies (d B)≤ 2directiviteit (d B)≥55 Bedrijfstemperatuur (°C)-20 ~ 70

Compatibel:
Aangepaste Merken
Merknaam:
CICVCHC
Item Lengte:
1m
Modelnummer:
FBT5050-02
Connector Type:
SC/APC
Type:
1x2 FBT Coupler
Coupler Radio:
20
Wavelength:
Dual Window 1310/1550
Fiber Type:
Single Mode (9/125) with 0.9mm loose tube
Connector:
three port with SC/APC
Fiber Length:
0.5m
Package:
Stainless Steel Tube
Shipping packing:
2pcs / pack

Gerelateerde producten..